Імпорт мап до Dark Souls все-таки можливий
Спільнота модерів Dark Souls, не зважаючи на те, що грі вже 8 років, живе насиченим життям. Річ у тім, що імпорт власних мап до Dark Souls донедавна вважався майже неможливим через специфіку гри, яка репрезентована у файлах окремим форматом Havok. Пробитись через неї дуже складно.
Втім, як повідомляють на Reddit, двом модерам з псевдонімами Meowmaritus і Horkrux вдалось обійти цю проблему через створення нового шаблону в старій програмі Havok Content Tools. Як зазначається, процес складний і все ще продукує баґи, але потенційно з його допомогою можна створювати повноцінні рівні.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









